تعمیرگاه مجاز مرکزی لوازم خانگی

تعمیرگاه مجاز مرکزی تعمیرات لوازم خانگی

تعمیرگاه مجاز مرکزی لوازم خانگی

تعمیرگاه مجاز مرکزی تعمیرات لوازم خانگی

ما یک تعمیرگاه معتبر در شهر تهران هستیم که سالهاست با توجه به تعامل با برند های معتبر روز دنیا کار پشیبانی از محصولاتشان رابه عهده گرفته ایم و همیشه در این کار موفق بوده ایم

کلمات کلیدی

نمایندگی مجاز تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر لوازم خانگی

نمایندگی مرکزی ماشین لباسشویی بوش

تعمیرگاه تخصصصی ماشین لباسشویی بوش

تعمیرکار متخصص ماشین لباسشویی بوش

نمایندگی مجاز تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی ویرپول

نمایندگی مرکزی ماشین لباسشویی ال جی

تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی ال جی

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

نصب و تعمیر کولر گازی

تعمیرگاه تخصصی کولر گازی

تعمیر تلویزیون

تعمیرات یخچال فریزر بوش

تعمیرگاه مرکزی ماشین لباسشویی ویرپول

تعمیر تخصصی ماشین لباسشویی ویرپول

تعمیرات تخصصی ماشین لباس شویی ال جی

نمایندگی نصب و تعمیر کولر گازی

نمایندگی مرکزی تعمیر ماشین لباسشویی سانیو

ماشین لباسشویی سانیو

تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی سانیو

تعمیر فوری ماشین لباسشویی سانیو

نکات نصب کولر گازی

نمایندگی مرکزی نصب و تعمیر کولر گازی

نصب اسپیلت در تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال فریزر آاگ

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر آاگ

تعمیرگاه مرکزی یخچال فریزر آاگ

ماشین لباسشویی اوشن تعمیر

دلایل کار نکردن دکمه های ماشین ظرفشویی بوش

دوشنبه, ۳۱ تیر ۱۳۹۸، ۰۳:۴۴ ب.ظ

همانطور که می دانید، کنترل عملکرد ماشین ظرفشویی بوش و انتخاب برنامه های مختلف شستشو از طریق دکمه های قرار گرفته در پنل جلویی ماشین های ظرفشویی بوش و یا بر روی درب آنها انجام می پذیرد. این دکمه ها یا کلیدها که در برخی از مدلهای ماشین ظرفشویی  بوش تعداد بسیار کمی هم دارند، برای استفاده آسان و راحت کاربر طراحی شده اند. اما در برخی موارد کار نکردن یک یا تعدادی از آنها می تواند بسیار مشکل آفرین و گیج کننده باشد.

در این مطلب قصد داریم تا دلایلی که سبب بروز کار نکردن دکمه های ماشین ظرفشویی Bosch می شوند، را بررسی نماییم.

ایراد از تاچ پد (صفحه لمسی)

برای تست نمودن و اطمینان از صحت کارکرد تاچ پد یا همان صفحه لمسی، ابتدا می بایست از کارکرد صفحه نمایش دستگاه مطمئن شوید. درواقع صفحه نمایش باید روشن شود که نشانه این است که ماشین ظرفشویی کار می کند. در این هنگام با فشردن دکمه های دستگاه، آنان را آزمایش نمایید. در صورتی که برخی یا تمامی آنان عمل نمی کنند، می بایست تاچ پد را تعویض نمود. در برخی از ماشین های ظرفشویی بوش، صفحه لمسی یا تاچ پد بصورت یکپارچه با کنترل پنل قرار گرفته است. یعنی برای تعویض تاچ پد، ملزم به تعویض کل مجموعه می باشید. اما در برخی دیگر از ماشین های ظرفشویی بوش، امکان تعویض تاچ پد یا صفحه لمسی بصورت منفرد نیز وجود دارد.

ایراد از کنترل پنل

ممکن است کار نکردن دکمه های ماشین ظرفشویی بوش شما ناشی از ایرادی در کنترل پنل دستگاه باشد. نخست مطمئن شوید که صفحه نمایش کار می کند. حال دکمه ها را یکی یکی تست نمایید که عمل می کنند یا خیر. اگر صفحه نمایش ظرفشویی بوش کار می کند اما بعضی از دکمه ها کار نمی کنند، ایراد از تاچ پد و یا کنترل پنل دستگاه می باشد و شاید لازم به تعویض باشد. همانطور که گفته شد، برخی تولید کنندگان، سیستم کنترل ماشین ظرفشویی بوش را طوری طراحی کرده اند که صفحه لمسی و کنترل پنل بصورت یکپارچه می باشند. درنتیجه زمانیکه برای هر کدام ایرادی پیش آید، باید هر دو عوض شوند.

ایراد از برد کنترل اصلی

تقریبا تمامی عملکردهای ماشین ظرفشویی بوش از طریق صدور فرمان های برد کنترلی اصلی دستگاه انجام می شوند. لذا در صورتی که اشکال کار نکردن دکمه های دستگاه از تاچ پد و یا کنترل پنل نباشد، ممکن است ایرادی در برد کنترلی موجب چنین مشکلی شده باشد. در صورتی که فرمانی از برد کنترلی به تاچ پد فرستاده نشود، این بخش کار نخواهد نمود.

از آنجا که ایرادات برد کنترلی مربوط به مسائل الکترونیکی بوده و بسیار حساس می باشد، توصیه اکید ما بر این است که در صورت نداشتن تجربه و دانش کافی به تعمیر، تعویض و یا هرگونه دستکاری در برد کنترلی اقدامی نورزید و کار را به افراد متخصص که دارای تجربه کافی در زمینه تعمیرات ظرفشویی بوش می باشند، بسپارید. 


  • sam sami

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی