تعمیرگاه مجاز مرکزی لوازم خانگی

تعمیرگاه مجاز مرکزی تعمیرات لوازم خانگی

تعمیرگاه مجاز مرکزی لوازم خانگی

تعمیرگاه مجاز مرکزی تعمیرات لوازم خانگی

ما یک تعمیرگاه معتبر در شهر تهران هستیم که سالهاست با توجه به تعامل با برند های معتبر روز دنیا کار پشیبانی از محصولاتشان رابه عهده گرفته ایم و همیشه در این کار موفق بوده ایم

کلمات کلیدی

نمایندگی مجاز تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر لوازم خانگی

نمایندگی مرکزی ماشین لباسشویی بوش

تعمیرگاه تخصصصی ماشین لباسشویی بوش

تعمیرکار متخصص ماشین لباسشویی بوش

نمایندگی مجاز تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی ویرپول

نمایندگی مرکزی ماشین لباسشویی ال جی

تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی ال جی

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

نصب و تعمیر کولر گازی

تعمیرگاه تخصصی کولر گازی

تعمیر تلویزیون

تعمیرات یخچال فریزر بوش

تعمیرگاه مرکزی ماشین لباسشویی ویرپول

تعمیر تخصصی ماشین لباسشویی ویرپول

تعمیرات تخصصی ماشین لباس شویی ال جی

نمایندگی نصب و تعمیر کولر گازی

نمایندگی مرکزی تعمیر ماشین لباسشویی سانیو

ماشین لباسشویی سانیو

تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی سانیو

تعمیر فوری ماشین لباسشویی سانیو

نکات نصب کولر گازی

نمایندگی مرکزی نصب و تعمیر کولر گازی

نصب اسپیلت در تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال فریزر آاگ

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر آاگ

تعمیرگاه مرکزی یخچال فریزر آاگ

ماشین لباسشویی اوشن تعمیر

امروزه یخچال‌های ساید بای ساید بوش، معمولا دارای سیستم خودکار یخ سازی می باشند. این سیستم به این صورت عمل می نماید که پس از اتصال یخچال به شیر آب خانه، آب سرد شده و در بخش یخ ساز نیز تبدیل به یخ می گردد. مجموعه یخ ساز یخچال های ساید بای ساید (Bosch)، از قسمت‌های مختلفی اعم از شیر ورودی آب، لوله ها، فیلتر آب و خود یخ ساز تشکیل شده است.

در صورتی که یخ سازی با مشکل مواجه شده و بخش یخ ساز کار نمی کند، قسمت هایی از یخچال بوش که در ارتباط با آن بوده و ممکن است مشکل از طرف آنان باشد، را می بایست بررسی و عیب یابی نماییم. در این مطلب به بررسی این موارد خواهیم پرداخت.

اگر یخچال بوش شما نیز با چنین مشکلی مواجه شده است و دانش لازم برای برطرف کردن آن ندارید، می توانید با مرکز تخصصی تعمیر یخچال فریزر بوش تماس بگیرید و یا اینکه درخواست خود را از طریق فرم به صورت آنلاین ثبت نمایید.

شیر ورودی آب

ابتدا شیر ورودی آب را به جهت هرگونه مسدودیت بررسی نمایید. برای اینکار شیر اصلی آب را قطع نموده و لوله ی آب ورودی را جدا کنید. در صورت مسدود بودن توری لوله، یخ های درست شده بصورت لایه ای یا کوچک خواهند بود. توری را درآورده و تمیز نمایید. همچنین در صورت لزوم می توانید توری را تعویض نمایید.

درواقع شیر ورودی آب توسط کنترلر یخ ساز به کار می افتد. بدین صورت که ولتاژ کنترلر در حدود چند ثانیه بر روی سیم پیچ شیر اعمال شده و به آب اجازه جریان می دهد. امکان دارد که سیم پیچ ایراد داشته باشد که در این حالت می بایست بوسیله مولتیمتر آزمایش شود.

لوله آب

درون قالب یخ ساز را نگاه نمایید. در صورتی که مکعب های یخ تشکیل نشده اند و یا تکه های آن خیلی کوچک اند، سیستم پر کننده آب به بررسی احتیاج دارد. لوله های پرکننده آب و لوله هایی که در پشت یخچال قرار گرفته اند را چک کنید و مطمئن شوید که آب داخل آنها یخ نزده باشد.

در حالتی که درون قالب یخ ساز، یخ تشکیل شده است، از نبود شی خارجی در جریان آب و ایجاد اختلال اطمینان حاصل کنید. در صورت مشاهده نکردن چیزی، شیر آب، لوله ها و فشار آب را چک کنید. در صورت نیاز هر یک از قطعات دارای نقص را تعویض نمایید.  

فیلتر یخ ساز

امروزه اکثر یخچال های ساید بای ساید بوش دارای سیستم فیلتراسیون می باشند. این فیلترها موظفند ذرات و آلودگی های موجود در آب را حذف نمایند. به مرور زمان فیلترها کثیف شده و جریان آب ورودی به یخ ساز کاهش می یابد. درنتیجه یخ تولید نشده و یا بصورت قطعات کوچک بدست می آید. توصیه می گردد تا هر 6 ماه یکبار اقدام به تعویض فیلتر یخچال بوش نمایید.

کنترلر یخ ساز

گاهی مشکل از سیستم آب رسانی نمی باشد. در صورتی که پس از بررسی کامل سیستم آب رسانی متوجه هیچگونه ایرادی در آن نشدید، امکان دارد کنترلر یخ ساز معیوب باشد. در این حالت می بایست با برداشتن کاور بخش یخ ساز به معاینه و تست یخ ساز بپردازید. این کار تخصصی بوده و نیازمند دانش فنی می باشد. لذا از تخصص یک تعمیرکار باتجربه یخچال بوش استفاده نمایید.


  • sam sami

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی